NOUTĂȚI!


CLASAMENT

Semimaraton Ramplast 21KM

Open

Feminin

Locul 1: Ciocan Daniela 01:32:27,4
Locul 2: Petrea Ana Maria 01:38:40,2
Locul 3: Gherasim Alina 01:41:31,7

Masculin

Locul 1: Irimiea Adrian 01:13:49,6
Locul 2: Bacoșcă Alexandru 01:16:10,6
Locul 3: Rapotan Ionel 01:16:30,6

Categorii de vârstă Semimaraton 21KM

Feminin 18-29

Locul 1: Balta Iulia Andreea 02:05:27,9
Locul 2: Ghineț Roxana

Feminin 30-39

Locul 1: Padurariu Ana Maria Elena 01:49:44,5
Locul 2: Rapisca Nicoleta 01:55:34,0
Locul 3: Daniela Marin 01:58:14,6

Feminin 40-49

Locul 1: Ciocan Daniela 01:32:27,4
Locul 2: Petrea Ana Maria 01:38:40,2
Locul 3: Gherasim Alina 01:41:31,7

Feminin 50+

Locul 1: Elena Torodii 01:42:39,8
Locul 2: Vasilache Gica 02:11:40,9

Masculin 18-29

Locul 1: Bacoşcă Alexandru 01:16:10,6
Locul 2: Tudorache Daniel 01:40:56,5
Locul 3: Adascalitei Marian 01:43:01,3

Masculin 30 – 39

Locul 1: Irimiea Adrian 01:13:49,6
Locul 2: Florescu Catalin 01:22:08,6
Locul 3: Sandu Iulian Marian 01:25:04,4

Masculin 40 – 49

Locul 1: Rapotan Ionel 01:16:30,6
Locul 2: Costel Tirila 01:26:56,4
Locul 3: Nicolaescu-Musteata Dorin 01:27:47,9

Masculin 50+

Locul 1: Aparece Emanoil 01:23:22,6
Locul 2: Capraru Stefan 01:33:03,5
Locul 3: Stati Ion 01:36:04,0

CrosHervis 10,5 KM

Open

Feminin

Locul 1: Spanache Violeta 00:44:13,2
Locul 2: Cotonogu Mihaela 00:44:44,9
Locul 3: Andronescu Nela 00:45:46,7

Masculin

Locul 1: Melniciuc Iulian 00:33:20,6
Locul 2: Ciapas Agnius 00:35:36,6
Locul 3: Andrei Cebotari 00:36:41,1

Categorii de vârstă

Feminin 14 – 29

Locul 1: Badea Nicoleta Madalina 00:48:49,5
Locul 2: Tecuta Ada 00:50:47,0
Locul 3: Melniciuc Maria Elena 00:50:49,7

Feminin 30 – 39

Locul 1: Condurache Victorita 00:50:10,5
Locul 2: Nastase Sanda 00:50:47,7
Locul 3: Alexandra Pitariu 00:51:49,0

Feminin 40 – 49

Locul 1: Spanache Violeta 00:44:13,2
Locul 2: Cotonogu Mihaela 00:44:44,9
Locul 3: Vieru Anda 00:46:50,7

Feminin 50+

Locul 1: Andronescu Nela 00:45:46,7
Locul 2: Leu Alexandra 00:46:32,5
Locul 3: Cozma Elena 00:47:22,7

Masculin 14-29

Locul 1: Melniciuc Iulian 00:33:20,6
Locul 2: Cojuhari Mihail 00:37:48,0
Locul 3: Barbuță Andrei 00:38:48,9

Masculin 30-39

Locul 1: Ciapas Agnius 00:35:36,6
Locul 2: Andrei Cebotari 00:36:41,1
Locul 3: Onofrei Cristian 00:39:36,6

Masculin 40-49

Locul 1: Tarciniu Ioan 00:41:51,9
Locul 2: Sandel Neagu 00:42:27,2
Locul 3: Lipsa Ciprian 00:42:50,4

Masculin 50+

Locul 1: Alecu Virgil 00:39:01,6
Locul 2: GUTU ION 00:39:33,6
Locul 3: Florea Niculae 00:42:25,4

Ștafeta Winmarkt

Locul 1: Run Galați 01:12:37,3
Locul 2: Triumf Dojo Galați 01:32:42,7
Locul 3: DataMondial Team 01:34:52,5

*În cazul în care aveți contestații sau nelămuriri cu privire la clasament, vă rugăm să ne contactați la adresa de mail info@fundatiacomunitaragalati.ro până pe 30 iunie.


** Pentru restul rezultatelor, vă rugăm să verificați site-ul https://www.trackmyrace.com/ro/running/event-zone/event/semimaraton-galati-3/

PROGRAM SPORTIV

KIT-URI DE ALERGARE

Pentru ridicarea kitului de alergare te asteptăm la Facultatea De Economie si Administrarea Afacerilor Galati, sala i17, etaj 1, în urmatoarele zile:
Joi: 18:00 - 20:00
Vineri: 12:00 - 20:00
Sâmbătă: 12:00 - 20:00

PUNCTE DE ÎNCASARE

Mai poți plăti vineri 30.05 și sâmbătă 01.06, în intervalul orar 12-20, la sediul FEAA și în ziua evenimentului cu o oră înaintea startului (ora 6.00). Menționăm că pentru cei înscriși în ziua evenimentului cipurile, kit-uri și medaliile vor fi în limita stocului disponibil..

DECLARAȚIE PE PROPRIE RĂSPUNDERE

Te rugăm să descarci AICI, să semnezi Declarația pe proprie răspundere și să o aduci în atunci când vii să ridici kit-ul de alergare. Mulțumim!